O nas / Psy

Lucy
LUCY
Lucy to potocznie Lucha-klucha. Wesoła suczka, uwielbia zabawy na dworze z innymi psami. Jest bardzo posłuszna, ruchliwa. Jej cechą charakterystyczną jest szturchanie nosem. Pilnuje swojej Pani, chodzi za domownikami krok w krok. Jest bardzo przyjacielska, chętna do zabawy, świetnie aportuje zabawki no i uwielbia kąpiele błotne, pływanie i taplanie w wodzie.
Zelda
ZELDA
Zelda to GRY-Zelda nasza domowa przytulanka. Uwielbia wszelkie pieszczoty z ludźmi, ale nie tylko. Jest bardzo bojaźliwa, ze strachu często profilaktycznie szczeka. Żywot psich zabawek jest krótki, dlatego mówimy na nią GRY-Zelda.
Beyla
BEYLA
Beyla to nasza Princessa, pod każdym względem. Najmłodsza z psów jednak najwyżej w hierarchii stada. Jest piękna, elegancka, decyduje o wszystkim w świecie psim. Wszędzie chce być numerem 1, czy to w zabawie, czy przy misce. Czasami trochę wrednawy piesek w stosunku do swoich psich sióstr. Jest świetnym psem tropiącym głównie szczury, krety, myszy i nornice. Zawsze chwali się swoimi zdobyczami przynosząc je na taras.