Nasza oferta / Nauka jazdy konnej

W WIETRZNEJ STAJNI pod okiem instruktora jazdy konnej mogą szkolić się zarówno początkujący jak i bardziej zaawansowani jeźdźcy. Dysponujemy dobrze przygotowanymi końmi, od których każdy niezależnie od zaawansowania może się wiele nauczyć.

Zajęcia jazdy konnej prowadzi zawsze wykwalifikowany instruktor jeździectwa, który posiada ubezpieczenie OC instruktora.

Początkujący zaczynają naukę od ćwiczeń na lonży. Następnie samodzielnie w lonżowniku, co zapewnia instruktorowi możliwość maksymalnego skupienia się i indywidualizację zajęć, a jeźdźcowi poczucie bezpieczeństwa. Nauka jazdy zawsze odbywa się w kontakcie jeden instruktor i jeden uczeń. Pozwala to na osiągnięcie lepszych efektów nauczania w krótszym czasie. Uczymy nie tylko samej jazdy konnej, ale także przekazujemy wiedzę teoretyczną, uczymy wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, pracy z koniem z ziemi. Bardziej zaawansowanym jeźdźcom oferujemy naukę skoków przez przeszkody oraz jazdy terenowe.


Naukę jazdy konnej mogą rozpocząć dzieci od 10 lat. Młodszym proponujemy przejażdżki połączone z zabawami na koniu, które pozwalają dziecku oswoić się z tymi dużymi zwierzętami, ich ruchem i zachowaniem, co procentuje w przyszłości. Dla tych, którzy bezpiecznie czują się tylko na ziemi proponujemy piesze wycieczki po parku, pieczenie kiełbasek przy ognisku lub spędzanie czasu wolnego na łonie natury...

Konie to moja wielka pasja, którą chętnie zarażę każdego, kto odwiedzi mnie w "Wietrznej Stajni".

Regulamin uczestnictwa w nauce jazdy konnej
i przebywania na naszym terenie
- przeczytaj lub pobierz


Cennik jazd - przeczytaj lub pobierz